Sportovní tanec

Domů / Sportovní tanec

Trénujeme standardní a latinskoamerické tance pro soutěžní činnost v Českém svazu tanečního sportu. Vychováváme taneční páry od kategorie Děti (6 let) až po kategorii Dospělou či Seniorskou. Zaměřujeme se na všestrannou taneční vyspělost, tzn. aby tanečníci zvládli repertoár všech 10-ti soutěžních tanců. Spolupracujeme s externími lektory z celé ČR, ale také ze zahraničí. Velký důraz klademe na stmelování kolektivu a týmovou spolupráci.

Děti, Junioři – třída E
Dvořák Jakub – Petříková Eliška
Gabrhelík Max – Zádrapová Sofie
Hložek Štěpán – Stoklasová Karolína
Křižan Daniel – Hassová Stella
Obdržálek Jakub – Zádrapová Alice
Procházka Petr – Mikulková Aneta

Junior I
Přikryl Jiří – Krejčířová Alice
Pavelka Samuel Ondřej – Patočková Nikol

Junior II
Petřík Josef – Malíková Kateřina

Mládež
Hložek Hynek – Krejčířová Jůlie
Přikryl František – Schönwalderová Nikola

Dospělí
Mestek Martin – Starečková Anna
Baďura David – Bsonková Monika

Senior
Kulhavý František – Kulhavá Ladislava
Schindler Jaroslav – Schindlerová Irena
Krajča Zbyněk – Zapletalová Marika

Bábek Michal – Konečná Elen / 2008 
Výkonostní třída STT: D
Výkonostní třída LAT: C

Baďura David – Starečková Anna / 2008-2011 
Výkonostní třída STT: B Jun 2
Výkonostní třída LAT: B Jun 2
Největší úspěch: MČR ve STT 2009 Jun I. – 6.místo, MČR družstev 2011 Jun. STT a LAT – 1.místo

Baďura David – Bsonková Monika / 2011-2018
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: A

Bakala Adam – Nesvadbová Barbora / 2009-2013 
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Bakala Adam – Zgodová Natálie / 2014-2015 
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A

Bakala Adam – Valová Barbora / 2015-2018
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A

Bláha Milan – Kočnarová Nikola / 2011-2014 
Výkonostní třída STT: D
Výkonostní třída LAT: D

Butula Jan – Zapletalová Monika / 2014-2016
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: C

Butula Matěj – Kocmanová Sabina / 2010-2011 
Výkonostní třída STT: C Děti II
Výkonostní třída LAT: C Děti II

Butula Matěj – Starečková Anna / 2011-2013
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: MČR 2012 Jun I STT – 1.místo, LAT – 6.místo, 10T – 2.místo, MČR 2013 Junior I STT – 2.místo, LAT – 4.místo, 10T – 2.místo

Butula Matěj – Nesvadbová Barbora / 2013-2016
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A

Drápalík Pavel – Štěpánková Marcela
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: B

Drápalík Pavel – Malá Martina
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Drápalík Pavel – Kafková Marcela
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Dubický Martin – Zapletalová Monika / 2008-2013
Výkonostní třída STT: B Jun 2
Výkonostní třída LAT: B Jun 2

Haldina Josef – Čajková Klára / 2010-2011
Výkonostní třída STT: C Děti II
Výkonostní třída LAT: C Děti II

Haldina Josef – Natálie Zgodová / 2011-2012
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Heinz Martin – Lamplotová Pavla / 1997-1999
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: —

Heinz Jaroslav – Heinzová Lenka / 1997-2002
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: —

Herůdek Jiří – Bakalová Zuzana / 2010
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A

Hlaváč Oldřich – Kocmanová Barbora / 2002-2007
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A

Hlaváč Oldřich – Poměranceva Maria / 2008-2010
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: A

Hložek Hynek – Táborská Natálie / 2015-2018
Výkonostní třída STT: D
Výkonostní třída LAT: D

Holub Kamil – Novotná Michaela
Výkonostní třída STT: D
Výkonostní třída LAT: B

Holub Kamil – Brodová Lenka
Výkonostní třída LAT: B

Holub Kamil – Kafková Marcela
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: M

Holub Kamil – Jačková Sandra / 2002-2004
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: M

Hromek Tomáš – Surmařová Veronika / 2017-2018
Výkonostní třída LAT: A

Hudec Michal – Hošovská Vasilisa / 2012-2013
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: MČR 2013 Jun II STT – 20.místo, LAT – 19.místo, 10T – 17.místo
Největší úspěch: MČR 2015 Jun I STT – 15.místo

Hynek Stanislav – Ptáčníková Pavla / 2000-2003
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: D

Hynek Stanislav – Zapletalová Marika
Výkonostní třída STT: B

Jendrulek Adam – Starečková Alena / 2009-2011
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: A

Juřík Dominik – Gregušová Anna / 2012-2015
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: D

Juřík Dominik – Zakravačová Tereza / 2015-2017
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Kapitán Dominik – Kalíková Danica / 2018
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Kapitán Dominik – Kryštofová Lucie / 2018-2019
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: MČR 2019 Junior I STT – 17, LAT – 19.místo
Největší úspěch: MČR 2013 Jun II LAT – 13.místo, STT – 17.místo, 10T – 15.místo

Kapitán Filip – Mrhálková Natálie / 2017-2018
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Kapitán Filip – Vejrostová Jolana / 2018-2019
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: MČR 2018 Junior II STT – 13.místo, LAT – 13.místo, 10tanců – 13.místo

Kotek Jan – Baďurová Denisa / 2004-2010
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: 2010-15.místo MČR STT Mládež, 2.místo Olomoucký taneční festival A STT

Kotek Jan – Krejčí Aneta / 2010
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: A

Kotek Jan – Dostálová Jana / 2011-2014
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: M
Největší úspěch: MČR 2014 do 21 let STT – 2.místo, 10T – 2.místo

Kotek Petr – Janoušková Markéta / 2006-2009
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Kotek Petr – Kuncová Viktorie / 2009-2015
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: M
Největší úspěch: MČR 2014 STT Mládež-3.místo, LAT-7.místo, 10tanců-4.místo,MČR 2015 STT Do 21let – 2.místo, 10 tanců-6.místo

Kotůlek Jan – Jačková Sandra / 2001-2002
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: B

Králíček Šimon – Bednářová Vanessa / 2012-2014
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: MČR 2014 Jun I STT – 9.místo, 10T – 8.místo

Králíček Šimon – Kosková Nela / 2015-2019
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: MČR 2017 Junior II STT – 3.místo, LAT – 5.místo, 10tanců – 3.místo, MČR 2019 Mládež STT – 5.místo, LAT – 7.místo, 10tanců – 4.místo

Kučera Martin – Kocmanová Barbora / 2009-2015
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: M
Největší úspěch: MČR družstev 2014 STT – 2.místo. LAT – 5.místo, MČR Show LAT – 5.místo

Kuchař Jan – Jurčíková Lenka
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: —

Kummer Michal – Řeháková Petra / 2016-2019
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: M
Největší úspěch: MČR 2019 Do 21let STT-11.místo, Mládež LAT – 18.místo, 10tanců-11.místo

Kurtiš Michal – Starečková Alena / 2005-2008
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: M

Lesa Martin – Janoušková Adéla / 2010-2012
Výkonostní třída STT: B Jun 2
Výkonostní třída LAT: B Jun 2
Největší úspěch: MČR družstev 2011 Jun II LAT – 1.místo, MČR STT 2012 Jun II – 14.místo, MČR 10 tanců 2012 Jun II – 11.místo
Největší úspěch: MČR ve STT 2011 Jun I. – 6.místo, MČR družstev 2011 Jun STT – 1.místo

List Ondřej – Valová Barbora / 2014-2015
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: MČR 2014 Junior I STT – 7.místo, MČR 2015 Junior II STT – 13.místo

Majda Ondřej – Konečná Elen / 2005-2007
Výkonostní třída STT: C Jun2
Výkonostní třída LAT: C Jun2

Medek Vladimír – Zhánělová Alena
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: —

Mikulášek Ivo – Mikulášková Ivana / 2009-2012, 2014-2017
Výkonostní třída STT: C
Největší úspěch: MČR ve STT 2009 Mládež – 6.místo

Mikulíčka Tomáš – Pišťáčková Kristýna / 2002
Výkonostní třída STT: D Jun1
Výkonostní třída LAT: D Jun1

Mikulíčka Tomáš – Opravilová Hana / 2003-2004
Výkonostní třída STT: C Jun2
Výkonostní třída LAT: C Jun2

Mikulíčka Tomáš – Starečková Alena / 2004-2005
Výkonostní třída STT: B Jun2
Výkonostní třída LAT: B Jun2

Mikulíčka Tomáš – Muscariová Alexandra / 2005-2006
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: B

Mikulíčka Tomáš – Gábová Jana / 2006-2007
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: B

Mikulíčka Tomáš – Kocmanová Barbora / 2007-2009
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: 2008-6. místo MČR STT, 10.tanců; 2.místo TL Mládeže STT

Náhlík Jiří – Janoušková Adéla / 2012-2017
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: B

Navrátil Václav – Voříšková Romana
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Nezdařil Lukáš – Starečková Alena / 2001-2004
Výkonostní třída STT: B JunI
Výkonostní třída LAT: C Jun1

Nezdařil Lukáš – Opravilová Hana / 2004-2006
Výkonostní třída STT: B Jun2
Výkonostní třída LAT: B Jun2

Nezdařil Lukáš – Mikulíčková Tereza / 2006-2009
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: 2008-3.místo Taneční liga-Mládež STT

Nezdařil Lukáš – Konečná Elen
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Novák David – Slámová Kristin / 2018-2019

Novák Martin – Kasálková Julie / 2016-2018
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Novák Petr – Surmařová Veronika / 2014-2016
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: MČR 2016 Junior I STT – 4.místo, LAT – 6.místo, 10tanců – 5.místo

Novák Petr – Hrnčiríková Vendulka / 2017-2018
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Novák Tomáš – Vojáčková Nikol / 2017-2018
Výkonostní třída STT: D
Výkonostní třída LAT: D

Pálka Karel – Valerová Kristýna / 2000-2003
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: —

Patočka Richard – Marečková Hana / 2018-2019
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Pecháček Petr – Schönwalderová Nikola / 2012-2017
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Plachý Marek – Jančová Justýna / 2011-2013
Výkonostní třída STT: D
Výkonostní třída LAT: D

Plachý Marek – Čajková Klára / 2013-2015
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: MČR 2015 Jun II STT – 20.místo, LAT – 27.místo, 10T – 17.místo

Plachý Marek – Hošovská Vasilisa / 2016
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Plachý Marek – Kocmanová Sabina / 2015-2016
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: MČR 2016 Junior II STT – 9.místo, LAT – 11.místo, 10tanců – 10.místo

Plachý Marek – Šišková Hana Anna / 2017
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A

Plachý Marek – Výstupová Magdalena / 2017
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A

Planička Michal – Lamplotová Pavla / 1993-1997
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: B

Polášek Jan – Schönwalderová Nikola / 2017-2019
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Polišenský Daniel – Skutková Lenka

Prokša Nikolas – Prokšová Ema / 2017-2019
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: MČR 2018 Mládež STT – 17.místo

Prosser Jiří – Novotná Michaela
Výkonostní třída STT: D
Výkonostní třída LAT: C

Prosser Jiří – Lamplotová Pavla / 2000-2003
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: A

Přikryl František – Parobková Samanta / 2016-2018
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: C

Přikryl František – Sigmundová Hana
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Přikryl František – Horňáková Barbora / 2018-2019
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: C

Přikryl Tomáš – Kocmanová Sabina / 2011-2015
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: MČR 2012 Jun I STT – 3.místo, MČR 2014 Jun II STT – 4.místo, MČR 2014 Jun II 10T – 3.místo, MČR 2015 Mládež STT – 5.místo, LAT – 7.místo

Přikryl Tomáš – Los Chovancová Sanela / 2015-2016
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: MČR 2016 Mládež STT – 1.místo, MS 2016 Japonsko Mládež – 15.místo

Sedláček Lukáš – Nováková Martina
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: —

Sedlář Marek – Nováková Klára
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Schuster Daniel – Valová Barbora / 2008-2013
Výkonostní třída STT: B(A) Jun 2
Výkonostní třída LAT: B Jun 2
Největší úspěch: MČR STT 2013 Jun II – 10.místo, MČR družstev 2013 Jun STT – 3.místo

Schuster Daniel – Mikulová Lenka / 2014
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: B

Smetana Petr – Rohelová Iveta / 2002-2003
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: C

Smetana Petr – Lamplotová Pavla / 2004-2007
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: B

Soukup Denis – Heinzová Anna / 2007-2011
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Soukup Denis – Hošovská Vasilisa / 2013
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Soukup Denis – Čajková Klára / 2011-2013
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: MČR 2013 Jun II LAT – 27.místo, STT – 31.místo, 10T – 24.místo
Největší úspěch: MČR STT 2012 Jun I – 12.místo

Soukup Dominik – Janoušková Adéla / 2007-2010
Výkonostní třída STT: B Jun 2
Výkonostní třída LAT: B Jun 2

Největší úspěch: MČR ve STT 2009 Jun I. – 6.místo, MČR družstev 2011 Jun. STT a LAT – 1.místo
Největší úspěch: Brno Open 2011 Děti LAT – 3.místo

Soukup Dominik – Bsonková Monika / 2011
Výkonostní třída STT: B Jun 2
Výkonostní třída LAT: B Jun 2

Stareček Dušan – Starečková Alena
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: —

Straka Filip – Němčeková Kristína / 2016-2019
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Svoboda Ondřej – Bakalová Zuzana / 2007-2009
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: B

Sucharski Daniel – Kočnarová Nikola
Výkonostní třída STT: C Jun 2
Výkonostní třída LAT: D Jun 2

Sucharski Daniel – Šišková Hana / 2011-2012
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Sucharski Daniel – Hošovská Veronika / 2012-2013
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Svěrák Radek – Zgodová Natálie / 2016-2017 /
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Svoboda Matěj – Starečková Anna / 2013-2016
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: MČR 2014 Jun I STT-3.místo, MČR 2015 STT-1.místo, 10tanců-2.místo, Mistr.světa 2015-13.místo, MČR 2016 STT-4.místo, LAT-5.místo

Svoboda Ondřej – Halasová Zuzana / 2001-2003
Výkonostní třída STT: C Jun1
Výkonostní třída LAT: C Jun1

Svoboda Ondřej – Muscariová Alexandra / 2004-2005, 2006
Výkonostní třída STT: B Jun2
Výkonostní třída LAT: C Jun2

Svoboda Ondřej – Gábová Jana / 2005-2006
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: B

Svoboda Ondřej – Bakalová Zuzana / 2007-2009
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: B

Šindelka Michal – Buňková Petra / 2016-2017
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: D

Šír Vilém – Šišková Hana Anna / 2017-2019
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: M
Největší úspěch: MČR 2019 Do 21let – 4.místo, LAT-3.místo, 10tanců-2.místo
Největší úspěch: MČR 2014 Jun II STT – 20.místo, MČR družstev 2014 STT, LAT – 1.místo , MČR 2015 Mládež STT – 14.místo

Šumbera Jan – Stratilová Marcela
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: —

Šumbera Jan – Lamplotová Pavla / 1999-2002
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: D

Vala Jiří – Dostálová Jana / 2004-2010
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B
Největší úspěch: Junior II 2010-1.m. MČR STT,10.T, 2.m.-MČR LAT,MS STT Moskva-19.m.,2009-4.m.-MČR STT, 5.m.-MČR 10.T,6.m.-MČR LAT,Junior I 2008-3.m.-MČR LAT,MČR 10.T

Vala Jiří – Krejčí Aneta / 2011-2016
Výkonostní třída STT: M
Výkonostní třída LAT: M

Vala Tomáš – Čiefová Simona / 2014-2018
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Vala Tomáš – Mrhálková Natálie / 2018-2019
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: B

Vintrlík Tomáš – Dřevíkovská Lucie / 2008
Výkonostní třída STT: A
Výkonostní třída LAT: A
Největší úspěch: 2008-3.místo Taneční liga-Mládež STT

Vojáček Denis – Turzíková Vanesa / 2016-2018
Výkonostní třída STT: D
Výkonostní třída LAT: D

Vybíral Jakub – Bakalová Lucie / 2008-2014
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Vybíral Šimon – Surmařová Veronika / 2016-2017
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Vybíral Šimon – Bednářová Vanesa / 2017-
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Vybíral Šimon – Dohoráková Nikol / 2018
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: B

Vybíral Šimon – Němčeková Kristýna
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: C

Vybíral Šimon – Sigmundová Hana / 2016
Výkonostní třída STT: B
Výkonostní třída LAT: C

Vybíral Šimon – Kopčová Lucie / 2013-2014
Výkonostní třída STT: C
Výkonostní třída LAT: D

Zdražil Ondřej – Matějková Petra / 2004-2008
Výkonostní třída STT: C Jun2
Výkonostní třída LAT: C Jun2