Naše úspěchy

Domů / Naše úspěchy

Rok 2020

Datum, místo konání, umístění, jméno, kategorie
29.02.2020 – Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - standardní tance – Otrokovice – 1. místo – Junior I STT – Samuel Pavelka a Nikol Patočková
29.02.2020 – Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - standardní tance – Otrokovice – 4. MÍSTO – Junior II STT – Josef Petřík a Kateřina Malíková
29.02.2020 – Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - standardní tance – Otrokovice – 2. místo Dospělí STT – Martin Mestek a Anna Starečková
16.02.2020 – Taneční liga – Tvoršovice – 3. místo – Junior II STT – Josef Petřík a Kateřina Malíková
16.02.2020 – Taneční liga – Tvoršovice – 1. místo – Junior I STT – Samuel Pavelka a Nikol Patočková
16.02.2020 – Taneční liga – Tvoršovice – 3. místo Junior I LAT – Samuel Pavelka a Nikol Patočková
01.02.2020 – Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance Praha – 2. místo Junior I LAT – Samuel Pavelka a Nikol Patočková
12.09.2020 – Mistrovství ČR v 10 tancích 2020 Kojetín – 1. místo Junior I – Samuel Pavelka a Nikol Patočková
12.09.2020 – Mistrovství ČR v 10 tancích 2020 Kojetín – 4. místo Junior II – Josef Petřík a Kateřina Malíková

Rok 2019

Datum, místo konání, umístění, jméno, kategorie
23.02.2019 – Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích - Zlín 2019 – 2. místo Junior I LAT – Martin Novák a Natálie Vališová

23.02.2019 – Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích - Zlín 2019 – 7. místo Mládež LAT – Šimon Králíček a Nela Kosková
02.02.2019 – Mistrovství České republiky 2019 v tanečním sportu - standardní tance Praha – 1. místo Junior I STT – Martin Novák a Natálie Vališová
02.02.2019 – Mistrovství České republiky 2019 v tanečním sportu - standardní tance Praha – 5. místo Mládež STT – Šimon Králíček a Nela Kosková
02.02.2019 – Mistrovství České republiky 2019 v tanečním sportu - standardní tance Praha – 3. místo Dospělí STT – Martin Mestek a Anna Starečková
30.03.2019 – Mistrovství ČR - kombinace 10 tanců 2019 Roudnice nad Labem – 1. místo Junior I – Martin Novák a Natálie Vališová
30.03.2019 – Mistrovství ČR - kombinace 10 tanců 2019 Roudnice nad Labem – 4. místo Mládež – Šimon Králíček a Nela Kosková
06.04.2019 – TREND CUP 2019-Taneční liga Ostrava – 1. místo Junior I STT – Martin Novák a Natálie Vališová
06.04.2019 – TREND CUP 2019-Taneční liga Ostrava – 2. místo Junior I LAT – Martin Novák a Natálie Vališová
01.06.2019 – Taneční liga - Mladá Boleslav – 2. místo Junior I LAT – Martin Novák a Natálie Vališová
01.06.2019 – Taneční liga - Mladá Boleslav - 1. místo Junior I STT – Martin Novák a Natálie Vališová
01.06.2019 – Taneční liga - Mladá Boleslav – 2. místo Dospělí STT – Martin Mestek a Anna Starečková
25.08.2019 – Taneční liga města Olomouce – 5. místo Junior I STT – Samuel Pavelka a Nikol Patočková
25.08.2019 – Taneční liga města Olomouce – 6. místo Junior I LAT - Samuel Pavelka a Nikol Patočková
28.09.2019 – Taneční liga Praha – 1. místo Junior I STT – Martin Novák a Natálie Vališová
28.09.2019 – Taneční liga Praha – 2. místo Junior I LAT – Martin Novák a Natálie Vališová
22.09.2019 – Taneční liga Otrokovice – 1. místo Junior I STT - Martin Novák a Natálie Vališová
22.09.2019 – Taneční liga Otrokovice – 2. místo Junior I LAT - Martin Novák a Natálie Vališová
22.09.2019 – Taneční liga Otrokovice – 2. místo Junior II STT - Martin Novák a Natálie Vališová
22.09.2019 – Taneční liga Otrokovice – 3. místo Mládež STT – Petr Novák a Nela Kosková
22.09.2019 – Taneční liga Otrokovice – 2. místo Mládež LAT – Petr Novák a Nela Kosková
07.09.2019 – Taneční liga – Brno - 1. místo Junior I STT - Martin Novák a Natálie Vališová
07.09.2019 – Taneční liga – Brno - 3. místo Dospělí STT - Martin Mestek a Anna Starečková
11.10.2019 – MS Bilbao Senior III 150 místo - Kulhavý František – Kulhavá Ladislava
19.10.2019 – Taneční liga Liberec – 2. místo Junior I LAT – Samuel Pavelka a Nikol Patočková
19.10.2019 – Taneční liga Liberec – 1. místo Dospělí STT – Martin Mestek a Anna Starečková
30.11.2019 – Taneční liga Kroměříž – 1. místo Junior I STT - Martin Novák a Natálie Vališová
30.11.2019 – Taneční liga Kroměříž – 2. místo Junior I LAT - Martin Novák a Natálie Vališová
30.11.2019 – Taneční liga Kroměříž – 3. místo Junior II STT – Josef Petřík a Kateřina Malíková
30.11.2019 – Taneční liga Kroměříž – 3. místo Mládež STT - Petr Novák a Nela Kosková
14.12.2019 – Super taneční liga Ostrava – 1. místo Dospělí STT – Martin Mestek a Anna Starečková
07.12.2019 – Taneční liga Kamenice - 1. místo Dospělí STT – Martin Mestek a Anna Starečková

Rok 2018

DatumMísto, umístěníKategorie
25.11.2018 Mistrovství ČR družstev Brno – 6.místo Junior STT
25.11.2018Mistrovství ČR družstev Brno – 3.místo Do 21let STT
24.3.2018Mistrovství ČR Kojetín – Š.Králíček – N.Kosková – 5.místo Mládež 10T
24.3.2018Mistrovství ČR Kojetín – P.Novák – V.Hrnčiríková – 6.místo Junior II 10T
24.3.2018Mistrovství ČR Kojetín – M.Novák – J.Kasálková – 5.místo Junior I 10T
4.3.2018Mistrovství ČR Třinec – V.Šír – H.Šišková – 3.místo Do 21let STT
4.3.2018Mistrovství ČR Třinec – P.Novák – V.Hrnčiríková – 6.místo Junior II STT
4.3.2018Mistrovství ČR Třinec – M.Novák – J.Kasálková – 3.místo Junior I STT
3.2.2018Mistrovství ČR Praha – P.Novák – V.Hrnčiríková – 6.místo Junior II LAT
3.2.2018Mistrovství ČR Praha – M.Novák – J.Kasálková – 4.místo Junior I LAT
3.2.2018Mistrovství ČR Praha – V.Šír – H.Šišková – 4.místo Do 21let LAT
6.1.2018Taneční Liga 2017 – Š.Králíček – N.Kosková – 2.místo Junior II 10T
6.1.2018Taneční Liga 2017 – M.Novák – J.Kasálková – 3.místo Junior I 10T
6.1.2018Taneční Liga 2017 – M.Mestek – A.Starečková – 1.místo Do 21let STT
6.1.2018Taneční Liga 2017 – M.Mestek – A.Starečková – 2.místo Dospělí
18.5.2018 MS Olomouc Senior III 178 místo – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III

Rok 2017

DatumMísto, umístěníKategorie
26.11.2017 Mistrovství ČR družstev Brno – 4.místo Junior LAT
26.11.2017 Mistrovství ČR družstev Brno – 3.místo Junior STT
11.3.2017 Mistrovství ČR Zlín – Š.Králíček – N.Kosková – 3.místo Junior II 10T
11.3.2017 Mistrovství ČR Zlín – M.Novák – J.Kasálková – 6.místo Junior I 10T
25.2.2017 Mistrovství ČR Praha – Š.Králíček – N.Kosková – 5.místo Junior II LAT
29.1.2017 Mistrovství ČR Hradec Králové – Š.Králíček – N.Kosková – 3.místo Junior II STT
29.1.2017 Mistrovství ČR Hradec Králové – M.Novák – J.Kasálková – 5.místo Junior I STT
29.1.2017 Mistrovství ČR Hradec Králové – M.Mestek – A.Starečková – 1.místo Mládež STT
7.1.2017 Taneční Liga 2016 – M.Kummer – P.Řeháková – 3.místo Junior II STT
7.1.2017 Taneční Liga 2016 – Š.Králíček – N.Kosková – 2.místo Junior II STT
7.1.2017 Taneční Liga 2016 – M.Mestek – A.Starečková – 2.místo Mládež STT

Rok 2016

DatumMísto, umístěníKategorie
28.9.2016 Mistrovství ČR družstev Brno – 2.místo Junior LAT
28.9.2016 Mistrovství ČR družstev Brno – 2.místo Junior STT
17.4.2016 Mistrovství ČR Zlín – P.Novák – V.Surmařová – 5.místo Junior I 10T
17.4.2016 Mistrovství ČR Zlín – D.Baďura – M.Bsonková – 6.místo Do 21 let 10T
17.4.2016 Mistrovství ČR Zlín – M.Svoboda – A.Starečková – 5.místo Mládež 10T
17.4.2016 Mistrovství ČR Zlín – M.Kummer – P.Řeháková – 6.místo Junior II 10T
17.4.2016 Mistrovství ČR Zlín – Š.Králíček – N.Kosková – 5.místo Junior II 10T
5.3.2016 Mistrovství ČR Praha – T.Přikryl – S. Los Chovancová – 2.místo Mládež STT
5.3.2016 Mistrovství ČR Praha – M.Kummer – P.Řeháková – 6.místo Junior II STT
5.3.2016 Mistrovství ČR Praha – M.Svoboda – A.Starečková – 4.místo Mládež STT
30.1.2016 Mistroství ČR Olomouc – P.Novák – V.Surmařová – 6.místo Junior I LAT
30.1.2016 Mistroství ČR Olomouc – M.Svoboda – A.Starečková – 5.místo Mládež LAT
18.6.2016 Erfurt Senior III B 4. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
19.6.2016 Erfurt Senior III B 6. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III

Rok 2015

DatumMísto, umístěníKategorie
6.12.2015Taneční liga 2015 – M.Svoboda – A.Starečková – 3.místo Junior II LAT
6.12.2015 Taneční liga 2015 – M.Svoboda – A.Starečková – 1.místo Junior II STT
11.10.2015 Mistrovství světa Kišiněv, Moldávsko – M.Svoboda – A.Starečková – 13.místo Junior II STT
20.9.2015 Mistrovství ČR družstev Zlín – 1.místo Do 21 let STT
20.9.2015 Mistrovství ČR družstev Zlín – 1.místo Junior LAT
20.9.2015 Mistrovství ČR družstev Zlín – 3.místo Dospělí STT
20.9.2015 Mistrovství ČR družstev Zlín – 3.místo Junior STT
15.3.2015 Mistrovství ČR Brno – J. Vala – A. Krejčí – 1.místo Do 21 let 10T
15.3.2015Mistrovství ČR Brno – M.Svoboda – A.Starečková – 2.místo Junior II 10T
28.2.2015Mistrovství ČR Praha – J. Vala – A. Krejčí – 2.místo Do 21 let LAT
24.1.2015Mistrovství ČR Otrokovice – P. Kotek – V.Kuncová – 2.místo Mládež STT
24.1.2015 Mistrovství ČR Otrokovice – J. Vala – A. Krejčí – 1.místo Do 21 let STT
24.1.2015 Mistrovství ČR Otrokovice – M.Svoboda – A.Starečková – 1.místo Junior II STT
13.5.2015 Erfurt Senior III B 4. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
14.5.2015 Erfurt Senior III B 2. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
15.7.2015 Rosenheimer Senior III B 3. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III

Rok 2014

DatumMísto, umístěníKategorie
14.12.2014 Taneční liga 2014 – P.Kotek – V.Kuncová – 1.místo Mládež STT
14.12.2014 Taneční liga 2014 – M.Svoboda – A.Starečková – 3.místo Junior II LAT
14.12.2014 Taneční liga 2014 – M.Svoboda – A.Starečková – 1.místo Junior II STT
11.10.2014 Mistrovství světa Kišiněv, Moldávie – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 19.místo Mládež STT
21.9.2014 Mistrovství Evropy Brasov – Rumunsko – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 13.místo Mládež STT
17.5.2014 Mistrovství ČR družstev Otrokovice – 2.místo Dospělí STT
17.5.2014 Mistrovství ČR družstev Otrokovice – 2.místo Mládež STT
17.5.2014 Mistrovství ČR družstev Otrokovice – 1.místo Mládež LAT
17.5.2014 Mistrovství ČR družstev Otrokovice – 1.místo Junior LAT
17.5.2014 Mistrovství ČR družstev Otrokovice – 1.místo Junior STT
17.5.2014 Mistrovství ČR družstev Otrokovice – 5.místo Dospělí LAT
26.4.2014 WDSF Mistrovství Evropy, Moskva, Rusko – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 10.místo Mládež 10 tanců
17.4.2014 European DanceSport Clubs Cup 2014, Cambrils, Španělsko – 6.místo Družstvo Jun+Ml.
22.3.2014 Mistrovství ČR Olomouc – Petr Kotek – Viktorie Kuncová – 4.místo Mládež 10 tanců
22.3.2014 Mistrovství ČR Olomouc – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 1.místo Mládež 10 tanců
22.3.2014 Mistrovství ČR Olomouc – Tomáš Přikryl – Sabina Kocmanová – 3.místo Junior II 10 tanců
22.3.2014 Mistrovství ČR Olomouc – Matěj Svoboda – Anna Starečková – 5.místo Junior II 10 tanců
22.3.2014 Mistrovství ČR Olomouc – Jan Kotek – Jana Dostálová – 2.místo Do 21 let 10 tanců
22.2.2014 Mistrovství ČR Praha – Tomáš Přikryl – Sabina Kocmanová – 4.místo Junior II STT
22.2.2014 Mistrovství ČR Praha – Matěj Svoboda – Anna Starečková – 3.místo Junior II STT
22.2.2014 Mistrovství ČR Praha – Jan Kotek – Jana Dostálová – 2.místo Do 21 let STT
22.2.2014 Mistrovství ČR Praha – Petr Kotek – Viktorie Kuncová – 3.místo Mládež STT
22.2.2014 Mistrovství ČR Praha – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 1.místo Mládež STT
25.1.2014 Mistrovství ČR Hodonín – Tomáš Přikryl – Sabina Kocmanová – 6.místo Junior II LAT
25.1.2014Mistrovství ČR Hodonín – Matěj Svoboda – Anna Starečková – 5.místo Junior II LAT
25.1.2014 Mistrovství ČR Hodonín – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 1.místo Mládež LAT
4.1.2014 Taneční liga 2013 – T. Přikryl – S. Kocmanová – 3.místo Junior II STT
4.1.2014 Taneční liga 2013 – J. Vala – A. Krejčí – 1.místo Mládež STT
4.1.2014 Taneční liga 2013 – J. Vala – A. Krejčí – 1.místo, P. Kotek – V.Kuncová – 3.místo Mládež LAT
23.3.2014 Drážďany Senior III B 3. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá LadislavaSenior III
31.5.2014 Erfurt Senior III B 1. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
01.6.2014 Erfurt Senior III B 1. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III

Rok 2013

DatumMísto, umístěníKategorie
15.12.2013 Mistrovství ČR družstev Zlín – 3.místo Junior STT
15.12.2013 Mistrovství ČR družstev Zlín – 2.místo Junior LAT
14.12.2013 Mistrovství světa, Riga, Litva – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 19.místo Mládež 10 tanců
2.11.2013 Mistrovství ČR ve Free Style, Ústí n.Lab. – Martin Kučera – Barbora Kocmanová – 5.místo STT-Adamsova rodina
21.9.2013 Mistrovství světa, Brasov, Rumunsko – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 23.místo Mládež STT
23.6.2013 Mistrovství Evropy, Sudak, Ukrajina – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 37.místo Mládež LAT
27.4.2013 Mistrovství Evropy, Kišiněv, Moldavsko – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 18.místo Mládež 10 tanců
29.3.2013Mistrovství Evropy, Cambrils, Španělsko – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 14.místo Mládež STT
27.3.2013European DanceSport Club Cup 2013, Cambrils, Španělsko – 8.místo Družstvo Jun+Ml.
9.3.2013Mistrovství ČR Brno – Matěj Butula – Anna Starečková – 2.místo Junior I 10 tanců
9.3.2013 Mistrovství ČR Brno – Jan Kotek – Jana Dostálová – 3.místo Do 21 let 10 tanců
9.3.2013 Mistrovství ČR Brno – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 1.místo Mládež 10 tanců
9.3.2013 Mistrovství ČR Brno – Tomáš Přikryl – Sabina Kocmanová – 5.místo Junior II 10 tanců
9. 3. 2013 Oberpullendorf Senior III C 6. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
10. 3. 2013 Oberpullendorf Senior III C 6. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
24. 8 2013 Braulage Senior III C 5. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
25. 8. 2013 Braulage Senior III C 4. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
28. 9. 2013 Berlín Senior III C 1. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
28. 9. 2013 Berlín Senior II C 1. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
29. 9. 2013Berlín Senior III C 1. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III
1. 12. 2013 Wels Senior III C 4. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá Ladislava Senior III

Rok 2012

Místo, umístěníMísto, umístěníKategorie
24.11.2012 Mistrovství ČR družstev Brno – 3.místo Mládež LAT
24.11.2012Mistrovství ČR družstev Brno – 3.místo Mládež STT
3.11.2012Mistrovství ČR ve Free Style, Ústí n.Lab. – Martin Kučera – Barbora Kocmanová – 6.místo LAT – Evita
27.10.2012 Mistrovství světa ve 10 tancích, Moskva, Rusko – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 19.místo Mládež 10 T
22.9.2012 Mistrovství světa v latině, Peking, Čína – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 43.-47.místo Mládež LAT
15.9.2012Mistrovství světa ve standardu, Schladming, Rakousko – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 28.místo Mládež STT
5.4.2012 European DanceSport Club Cup 2012, Cambrils, Španělsko Družstvo Junior + Mládež
17.3.2012 Mistrovství ČR Olomouc – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 1.místo Mládež 10 tanců
17.3.2012Mistrovství ČR Olomouc – Tomáš Přikryl – Sabina Kocmanová – 5.místo Junior I 10 tanců
17.3.2012Mistrovství ČR Olomouc – Jan Kotek – Jana Dostálová – 3.místo Mládež 10 tanců
17.3.2012Mistrovství ČR Olomouc – Matěj Butula – Anna Starečková – 2.místo Junior I 10 tanců
18.2.2012Mistrovství ČR Praha – Tomáš Přikryl – Sabina Kocmanová – 3.místo Junior I STT
18.2.2012 Mistrovství ČR Praha – Matěj Butula – Anna Starečková – 1.místo
18.2.2012 Mistrovství ČR Praha – Jan Kotek – Jana Dostálová – 3.místo Mládež STT
18.2.2012 Mistrovství ČR Praha – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 1.místo Mládež STT
21.1.2012 Mistrovství ČR Ostrava – Matěj Butula – Anna Starečková – 6.místo Junior I LAT
21.1.2012 Mistrovství ČR Ostrava – Jan Kotek – Jana Dostálová – 6.místo Mládež LAT
21.1.2012 Mistrovství ČR Ostrava – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 2.místo Mládež LAT
14.4.2012 Klostenneuburg Senior III C 4. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá LadislavaSenior III
15.4.2012 Klostenneuburg Senior III C 4. místo (Finále) – Kulhavý František – Kulhavá LadislavaSenior III

Rok 2011

DatumMísto, umístěníKategorie
15.10.2011 WDSF Mistrovství světa, Kišinev, Moldávie – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 25.místo Junior II STT
7.5.2011 Český pohár juniorských formací, Otrokovice – 1.místo Pročpak si nezatancovat
7.5.2011 Mistrovství ČR družstev Otrokovice – 1.místo Junior LAT
7.5.2011 Mistrovství ČR družstev Otrokovice – 1.místo Junior STT
22.4.2011 Mistrovství světa v 10ti tancích, Barcelona, Španělsko – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 12.místo Semifinále Junior II
19.3.2011 Mistrovství ČR Brno – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 1.místo Junior II 10 tanců
19.2.2011 Mistrovství ČR Praha – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 1.místo Junior II LAT
22.1.2011 Mistrovství ČR Hradec Králové – Martin Dubický – Monika Zapletalová – 6. místo Junior I STT
22.1.2011 Mistrovství ČR Hradec Králové – Jiří Vala – Aneta Krejčí – 1. místo Junior II STT
8.1.2011Taneční liga 2010 – Jiří Vala Jana Dostálová – 1.místo Junior II STT, LAT

Rok 2010

DatumMísto, umístěníKategorie
10.10.2010 Mistrovství světa v 10-ti tancích, Kishinev, Moldávie – Jiří Vala – Jana Dostálová – 15.místo Junior II
27.3.2010 Mistrovství světa ve standardu, Moskva, Rusko – Jiří Vala – Jana Dostálová – 19.místo (čtvrtfinále) Junior II STT
20.3.2010 Mistrovství ČR Roudnice nad Labem – Jiří Vala – Jana Dostálová – 1.místo Junior II 10 tanců
6.3.2010 Sportovec roku 2009 – Jiří Vala – Jana Dostálová – 3.místo
20.2.2010 Mistrovství ČR Praha – Jiří Vala – Jana Dostálová – 1. místo Junior II STT
2.2.2010 Olympiáda dětí a mládeže 2010 Liberec – 1.místo STT+LAT
30.1.2010 Mistrovství ČR Ostrava – Jiří Vala – Jana Dostálová – 2.místo Junior II LAT

Rok 2009

DatumMísto, umístěníKategorie
31.12.2009 Rank list ČSTS – Jiří Vala – Jana Dostálová – 1.-2.místo Junior II LAT
31.12.2009 Rank list ČSTS – Jiří Vala – Jana Dostálová – 1.místo Junior II STT
31.12.2009 Taneční liga 2009 – Jiří Vala – Jana Dostálová – 3.místo Junior II STT
19.12.2009 Mistrovství světa 2009, Riga – Adam Jendrůlek – Alena Starečková 41. místo Mládež STT
17.5.2009 Mistrovství ČR družstev Hodonín – 6. místo Mládež LAT
17.5.2009 Mistrovství ČR družstev Hodonín – 5. místo Junior STT
16.5.2009 Mistrovství ČR družstev Hodonín – 4. místo Mládež LAT
8.4.2009 Mladý sportovec 2008 – Jiří Vala a Jana Dostálová, družstvo juniorů a mládeže, trenéři Dušan a Alena Starečkovi
14.3.2009 Mistrovství ČR Roudnice nad Labem – Adam Jendrulek – Alena Starečková – 5. místo Mládež 10 tanců
14.3.2009 Mistrovství ČR Roudnice nad Labem – Jiří Vala – Jana Dostálová – 5. místo Junior II 10 tanců
7.3.2009 Sportovec roku 2008 -3. místo v kategorii “Oblíbený sport”
21.2.2009Mistrovství ČR Praha – Adam Jendrulek – Alena Starečková – 6. místo Mládež STT
21.2.2009 Mistrovství ČR Praha – Jiří Vala – Jana Dostálová -4. místo Junior II STT
21.2.2009 Mistrovství ČR Praha – David Baďura – Anna Starečková – 6. místo Junior I STT
31.1.2009 Mistrovství ČR Brno – Jiří Vala – Jana Dostálová – 6. místo Junior II LAT

Rok 2008

DatumMísto, umístěníKategorie
31.12.2008 Taneční liga 2008 – Jiří Vala – Jana Dostálová – 3. místo Junior I LAT
31.12.2008 Taneční liga 2008 – Tomáš Mikulíčka – Barbora Kocmanová – 2. místo Mládež STT
31.12.2008 Taneční liga 2008 – Lukáš Nezdařil – Tereza Mikulíčková – 3. místo Mládež STT
31.12.2008 Taneční liga 2008 – Jiří Vala – Jana Dostálová – 2. místo Junior I STT
18.10.2008 Český pohár Juniorských formací Kroměříž – 3. místo Bomba
18.10.2008 Český pohár Juniorských formací Kroměříž – 4. místo Alo Mio Black and White
11.5.2008 Mistrovství ČR družstev Ostrava – 8. místo Dospělí STT
11.5.2008 Mistrovství ČR družstev Ostrava – 3. místo Mládež STT
11.5.2008 Mistrovství ČR družstev Ostrava – 6. místo Junior LAT
15.3.2008 Mistrovství ČR Roudnice n.L. – Tomáš Mikulíčka – Barbora Kocmanová – 6.místo Mládež 10 tanců
15.3.2008 Mistrovství ČR Roudnice n.L – Jiří Vala – Jana Dostálová – 3. místo Junior I 10 tanců
23.2.2008 Mistrovství ČR Třinec – Tomáš Mikulíčka – Barbora Kocmanová – 6. místo Mládež STT
23.2.2008 Mistrovství ČR Třinec – Jiří Vala – Jana Dostálová – 6. místo Junior I STT
26.1.2008Mistrovství ČR Praha – Jiří Vala – Jana Dostálová – 3. místo Junior I LAT

Rok 2007

DatumMísto, umístěníKategorie
31.12.2007 Taneční liga 2007 – Michal Kurtiš – Alena Starečková – 2. místo Mládež STT
31.12.2007 Taneční liga 2007 – Jiří Vala – Jana Dostálová – 3. místo Junior I STT
12.5.2007 Český pohár Juniorských formací Roudnice n.L. – 5. místo Alo Mio Black and White
12.5.2007Mistrovství ČR družstev Roudnice n.L. – 7. místo Dospělí STT
12.5.2007 Mistrovství ČR družstev Roudnice n.L. – 4. místo Mládež STT
12.5.2007Český pohár Juniorských formací Roudnice n.L. – 2. místo Gentleman
17.3.2007 Mistrovství ČR Praha – Jiří Vala-Jana Dostálová – 5. místo Junior I STT
17.3.2007 Mistrovství ČR Praha – Michal Kurtiš – Starečková Alena – 5. místo Mládež STT
17.2.2007 Mistrovství ČR Ostrava – Jiří Vala – Jana Dostálová – 7. místo Junior I LAT
27.1.2007 Mistrovství ČR Brno – Michal Kurtiš – Alena Starečková – 6. místo Mládež 10 tanců

Rok 2006

DatumMísto, umístěníKategorie
31.12.2006 Taneční liga 2006 – Michal Kurtiš – Alena Starečková – 2. místo Mládež STT
6.5.2006 Mistrovství ČR družstev Roudnice n.L. – 3. místo Mládež STT
6.5.2006 Mistrovství ČR družstev Roudnice n.L. – 5. místo Junior LAT

Partneři